Z wielką przyjemnością informujemy że nasza szkoła, podobnie jak w roku ubiegłym,  zajęła wysokie 3 miejsce w zawodach piłki ręcznej chłopców. Śmiało można powiedzieć, że to kolejny udany występ uczniów żarskiej budowlanki, który oprócz ciekawych rzutów zawodników i atrakcyjnych bramek, dostarczył również widzom naprawdę wiele emocji.

Do zawodów przystąpiło 7 drużyn z żarskich szkół ponadpodstawowych. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup.  Zespół budowlanki rywalizował tutaj z takimi szkołami jak żarski „Katolik”, LO „ Prus” i „Ekonomik” z Lubska. Po  rozegraniu meczów w grupach, zespoły przystąpiły do rywalizacji o najwyższe miejsca. Niestety  w pierwszym meczu półfinałowym po fatalnych błędach ulegamy drużynie z żarskiego „Ekonomika”, by w meczu o 3 miejsce wysoko pokonać CKZiU Żary i móc  cieszyć się z wygranej. Klasyfikacja końcowa zawodów: ZSE Żary, ZSO Żary, ZSB Żary.

Skład naszego teamu to-Szyszka Mateusz, Miler Borys, Waldun Kamil, Krukowski Dawid, Opas Krystian, Jurczyszyn Gracjan, Jurczak Olek, Klimkowski Filip, Stefański Kamil, Rakicki Oskar, Bartyzel Sebastian, Zielonka Kamil.