W dniu 12 lutego b.r., jak co roku, w Naszej szkole, odbył się czwarty już – szkolny turniej gry w piłkę nożną „Mini-Mundial dla uczniów klas I. i II.” zorganizowany przez Pana Pawła Kurzeję. Zawody te od kilku lat cieszą się ogromną popularnością i dlatego do turnieju zgłosiło aż 10 4-osobowych drużyn. Mecze rozegrano w dwóch grupach systemem ”każdy z każdym”. Z obu grup wychodziły dwa najlepsze zespoły. W dalszej kolejności grano systemem „na krzyż” i dwie zwycięskie drużyny wędrowały do ścisłego finału, natomiast zespoły przegrane walczyły o III miejsce.

Celem zorganizowanego turnieju była przede wszystkim integracja klas i środowiska szkolnego oraz promowanie aktywnego, sportowego i zdrowego trybu spędzania czasu wolnego poprzez udział w rywalizacji sportowej. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji.

Zwycięska drużyna, z klasy II B TE, w składzie: Przemek Piekutowski, Konrad Baryła, Daniel Czerwiński i Jakub Wojtczak, otrzymała nagrodę rzeczową, a wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy.

II miejsce zajęła klasa I A TB,a miejsce III przypadło klasie I A TG.

Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim uczestnikom turnieju, Dyrekcji szkoły i zaprosić na kolejne szkolne zmagania piłkarskie wszystkie obecne klasy pierwsze już za rok.